A veszteséges Ericssontól a Kyivstar rendelt hálózati berendezéseket, az első szállítmányokat már januárban prezentálta a svéd cég. Az nem ismert, hogy mekkora a megrendelés értéke, ám az Ericsson szóvivője szerint elég jelentős összegről van szó.
A svéd Ericsson megrendelést kapott a legnagyobb ukrán mobilszolgáltatótól, hogy vegyen részt GSM-hálózatának bővítésében.
2003. február 24. hétfő, 12:02

A veszteséges Ericssontól a Kyivstar rendelt hálózati berendezéseket, az első szállítmányokat már januárban prezentálta a svéd cég. Az nem ismert, hogy mekkora a megrendelés értéke, ám az Ericsson szóvivője szerint elég jelentős összegről van szó.