Miután január végén Kabulba utaztak a magyar hadműveleti tisztek, március 5-én kilenc katona indul először Németországba, majd onnan az afgán fővárosba, s ezzel teljes lesz a létszám ahhoz, hogy a vállalt feladatokat ellássa a magyar kontingens.
Véget ért az afganisztáni misszióba induló magyar katonák első csoportjának felkészítése: a hat egészségügyi szakember és a három logisztikus március 8-án, a nemzetközi nőnapon indul Kabulba. A katonaorvosok március másodikától még részt vesznek egy kétnapos németországi oktatáson is - tudósít a Magyar Rádió.
2003. február 21. péntek, 12:04

Miután január végén Kabulba utaztak a magyar hadműveleti tisztek, március 5-én kilenc katona indul először Németországba, majd onnan az afgán fővárosba, s ezzel teljes lesz a létszám ahhoz, hogy a vállalt feladatokat ellássa a magyar kontingens.