BUX 137625.54 -0,56 %
OTP 43980 -1,94 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

GM-támogatás az energetikai hatékonyság növelésére

Hegedűs Éva, a Gazdasági Minisztérium helyettes államtitkára mai tájékoztatóján bejelentette, hogy létrejött az önkormányzati energetikai beruházásokat előkészítő pénzügyi alap.

2002. március 27. szerda, 11:19

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A Globális Környzetvédelmi Alap és az ENSZ Fejlesztései Programja forrásaiból létrejött 1,535 millió amerikai dolláros alapból idén 100 millió forintot vehetnek fel a kisebb önkormányzatok, április 2-ától. A támogatás főként az energiahatékonysági beruházások megvalósíthatósági tanulmányainak elkészítését hivatott segíteni. A tanulmányok felét fizetnék, vagy pedig kamatmentes kölcsönt vehetnek fel az érintettek.

Regős Zsuzsa
Regős Zsuzsa

Ez is érdekelhet