További 4000 fővel csökkenti alkalmazotti létszámát a Nippon Telegraph and Telephone Corp. (NTT), az egykori japán telekommunikációs monopólium. Tokiói lapjelentések szerint a mostani négyezerrel már meghaladja a 20 ezret azoknak a száma, akik korengedményes nyugdíjba vonulással távoznak a cégtől, s a kik helyett nem vesznek fel új dolgozót. A bevételi zuhanásával küszködő cég tavaly megkezdett szerkezetátalakításának ezt a célkitűzését ezzel még túl is teljesítették.
2002. február 14. csütörtök, 09:00
