Új vegyesvállalat alapítására készül a dél-koreai Hyundai, az ország legnagyobb autógyártója, és a német-amerikai óriás, a DaimlerChrysler, amelynek 10 százalékos részesedése van a cégben. Szöuli hírek szerint a DaimlerChrysler 382 millió dollárt fizetne a tervezett új koreai üzem 50 százalékáért, amely haszonjárműveket, elsősorban dízelmotoros teherautókat gyártana a kínai piacra.
2002. február 14. csütörtök, 10:22
