BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 1,48 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Négymilliárd dollárt fizetne a Micron a Hynixért

Az amerikai Micron Technology 4 milliárd dollárt fizetne a dél-koreai Hynix Semiconductorért - jelentette be a megállapodást a szöuli cég, amihez azonban még szükség van hitelezőinek jóváhagyására. Az amerikai a világ második, a Hynix a harmadik legnagyobb félvezetőgyártója. Amennyiben létrejön fúziójuk, a világ legnagyobb chipgyártója lesz a cég, megelőzve a jelenleg vezető Samsungot.

2002. február 14. csütörtök, 09:01

Barabás János T.
Barabás János T.

Ez is érdekelhet