A Siemens AG a jövő héten nyilvánosságra kerülő eredményadatok előtt ma bejelentette, hogy bár üzemi nyeresége üzleti évének első negyedében elmarad a tavalyi év azonos időszakáétól, de lényegesen jobb az előző negyedévinél - akkor a cég vesztesége meghaladta az 1 milliárd eurót. A bevételeket a tárgyidőszakban jelentősen megdobta az újabb Infineon-pakett eladása. A német cégóriás arra számít, hogy a távközlési hálózati részlege kivételével a többi vagy nullszaldós, vagy nyereséges lesz.
2002. január 17. csütörtök, 08:34
