Az Apple Computer Inc. 37 százalékkal növelte árbevételét üzleti éve december 29-el zárult első negyedében. A forgalom az előző évi 1 milliárdról 1,38 milliárdra emelkedett, és a cég a második negyedévre már 1,5 milliárd dollárra számít, ahogy forgalomba kerül az új iMac sorozat. Az előző évi 195 millió dolláros veszteség után az Apple 38 milliós nettó eredményt ért el.
2002. január 17. csütörtök, 08:49
