BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 1,48 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Jelentősen növelte forgalmát az Apple

Az Apple Computer Inc. 37 százalékkal növelte árbevételét üzleti éve december 29-el zárult első negyedében. A forgalom az előző évi 1 milliárdról 1,38 milliárdra emelkedett, és a cég a második negyedévre már 1,5 milliárd dollárra számít, ahogy forgalomba kerül az új iMac sorozat. Az előző évi 195 millió dolláros veszteség után az Apple 38 milliós nettó eredményt ért el.

2002. január 17. csütörtök, 08:49

Barabás János T.
Barabás János T.

Ez is érdekelhet