A moszkvai jegybank a holnapi rubel/dollár árfolyamot 30,09-en rögzítette, engedve a bankközi piacon már a múlt héten tapasztalható nyomásnak, amelyben a jegyzés átlépte a pszichológiai küszöböt. A kereskedők szerint a pénz azért gyengül, mert az olaj ára esik. Egyelőre a 31 rubeles szintet mindazonáltal nem fenyegeti veszély - mondják Moszkvában.
2001. december 10. hétfő, 11:31
