A Microsoft korábban jelezte, hogy erre csak márciusban lehet számítani, karácsonykor a cég az Xbox amerikai bevezetésére kíván koncentrálni. Az még nem derült ki, hogy a Nintendo készül-e megtámadni az amerikai piacot december előtt a GameCube-bal.
A Nintendo Japánban pénteken dobja piacra új játékkonzolját, a GameCube-ot. A gyártó az új játéktól azt reméli, hogy a karácsonyi vásárlási rohamban lenyomja a Sony Playstation2-jét, és megnehezíti a Microsoft számára, hogy piacra dobja a szigetországban az Xbox-ot.
2001. szeptember 11. kedd, 11:53

A Microsoft korábban jelezte, hogy erre csak márciusban lehet számítani, karácsonykor a cég az Xbox amerikai bevezetésére kíván koncentrálni. Az még nem derült ki, hogy a Nintendo készül-e megtámadni az amerikai piacot december előtt a GameCube-bal.