A Sony bejelentette, hogy a világban zajló gazdasági lassulást elbocsátások nélkül akarja átvészelni, miután már idejekorán megtették a szükséges költségcsökkentéseket. A cég világszerte 190 ezer embert foglalkoztat közülük több százat gödöllői gyárában, ahol nemrég komoly beruházásokat is végrehajtottak, és megkezdték a DVD gyártást.
2001. szeptember 3. hétfő, 09:34
