BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 1,48 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Nem lesz leépítés a Sonynál

A Sony bejelentette, hogy a világban zajló gazdasági lassulást elbocsátások nélkül akarja átvészelni, miután már idejekorán megtették a szükséges költségcsökkentéseket. A cég világszerte 190 ezer embert foglalkoztat közülük több százat gödöllői gyárában, ahol nemrég komoly beruházásokat is végrehajtottak, és megkezdték a DVD gyártást.

2001. szeptember 3. hétfő, 09:34

Máté Dániel
Máté Dániel

Ez is érdekelhet