BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 1,48 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Esik a Deutsche Telekom

A Deutsche Telekom részvényei több mint 3 százalékot estek ma, miután lejárt a májusban bekebelezett Voicestream tulajdonosoknak adott DT részvényekre vonatkozó eladási moratórium.

2001. szeptember 3. hétfő, 10:33

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A gondokat súlyosbítja, hogy számos egykori Voicestream tulajdonos alapkezelő kénytelen kiszállni a DT-ből, mert nem tarthat európai részvényeket. Néhány nagy DT tulajdonosról korábban kiderült, hogy kijátszva a moratóriumot már korábban is eladott DT papírokat, de ahhoz lég DT részvény marad a piacon, hogy most megrengesse a távközlési vállalat árfolyamát.

Máté Dániel
Máté Dániel

Ez is érdekelhet