BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 1,48 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Veszteséges félév a Telekom Austria-nál

A Telekom Austria AG csoportszintű nettó vesztesége az első félévben 35,5 millió euróra emelkedett az egy évvel ezelőtti 22,5 millió euróról jelentette be a társaság. A működési eredmény ugyan 16,2 százalékkal 128,6 millió euróra nőtt, de ebben nem vették figyelembe a leépítések első félévi 18,3 millió eurós költségeit.

2001. augusztus 29. szerda, 10:26

Madarász János
Madarász János

Ez is érdekelhet