Orosz lapértesülések szerint a Gazprom rövidesen eladja az NTV televíziós társaságot, jelentette az MTI. Az olajtársaság politikai botrányok közepette jutott a Vlagyimir Guszinszkij médiabirodalmához tartozó NTV-hez. Oroszország legnézettebbnek számító csatornája jelenleg veszteséges. Az idénre becsült több mint százmilliós veszteséget elégelhette meg a Gazprom, bár jövőre a szakértők szerint már nullszaldós is lehet a TV-társaság.
2001. augusztus 29. szerda, 09:56
