BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 1,48 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Részben a Funaihoz telepíti videomagnó-gyártását a Philips

A hollandiai központú Royal Philips Electronics NV tegnap bejelentette, hogy az európai piacra szánt videomagnók gyártását a jövőben külső bedolgozó cégnek, a japán Funainak adja ki és egy éven belül 850-1000 alkalmazottját bocsátja el. A képmagnók gyártása eddig Magyarországon és Ausztriában zajlott, ám a székesfehérvári telephelyet várhatóan nem érinti negatívan az átszervezés, minthogy itt az új DVD-technológia váltja fel a videogyártást. Részletek a NAPI Gazdaságban.

2001. augusztus 18. szombat, 07:00

Madarász János
Madarász János

Ez is érdekelhet