A Deutsche Bank tegnap bejelentett 44 millió darabos Deutsche Telekom részvényeladása után ma is tovább esik a német távközlési cég árfolyama. A nyitás után két órával 22 euró alatt is járt már az ár. A bank egyébként 23,60 euróért szeretne megválni a jelentős csomagtól.
2001. augusztus 8. szerda, 11:20
