BUX 139052.60 1,04 %
OTP 44660 1,55 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Amerikai segély a román hadseregnek

2001. június 27. szerda, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Az Egyesült Államok 16,8 millió dollár segélyt nyújt Romániának a hadsereg korszerűsítési programjának támogatására, hogy elősegítse a NATO-színvonal elérését - közölte tegnap a bukaresti amerikai nagykövetség. Az AFP hírügynökség emlékeztetett arra, hogy Románia a jövő évi NATO-csúcsértekezlet idejére a védelmi szervezet tagjává kíván válni. A hadsereg vezérkari főnöke áprilisban úgy nyilatkozott, hogy nincs elég pénz a kiképzésre.

Sebő Gábor
Sebő Gábor

Ez is érdekelhet