Sanghaiban ma megnyílt az APEC, az ázsiai-Csendes-óceáni térség 21 országa gazdasági együttműködési szervezete kereskedelmi minisztereinek tanácskozása. Céljuk a két éve vajúdó vámtarifa-csökkentés ügyének előbbrevitele és az ugyancsak a Kína pénzügyi fővárosának tekintett városban októberben sorra kerülő APEC csúcstalálkozó előkészítése.
2001. június 6. szerda, 09:22
