A jegybankvezért azt követően menesztették, hogy nem volt hajlandó változtatni a pénzintézet monetáris politikáján, amivel 30 éve a legalacsonyabb szinten tartotta a kamatokat. Az új kormány szerint ez nem segítette a gazdaság növekedési pályára állítását, ártott a betéteseknek és pénzük külföldre menekítésére ösztönözte őket.
