BUX 139111.47 1,08 %
OTP 44650 1,52 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Emelik a tarifákat a francia mobilszolgáltatók

Úgy tűnik a 3 generációs mobil fejlesztéseket csak a GSM tarifák emelésével tudják finanszírozni a mobilszolgáltatók - véli a francia Liberation című lap, amely arról értekezik, hogy a francia szolgáltatóknál máris megindult az - igaz egyelőre óvatos - tarifaemelés.

2001. május 8. kedd, 08:29

Máté Dániel
Máté Dániel

Ez is érdekelhet