Súlyos focitragédia történt tegnap este Dél-Afrikában. Egy stadionba a befogadóképességénél sokkal több ember akart benyomulni, s a kapuknál kitört pánikban 43 embert agyontapostak, sokakat még kórházban ápolnak. Dél-Afrika ennek ellenére nem mond le arról a tervéről, hogy megrendezi a 2010-es világbajnokságot - közölte Danny Jordaan a szervezőbizottság elnöke.
2001. április 12. csütörtök, 10:46
