1200 forint osztalékot fizet a Zwack
Péntek reggel közzétette a Zwack a közgyűlési meghívóját, melyből kiderül, hogy a menedzsment 1200 forintos osztalékfizetést javasol részvényenként.
1200 forint osztalékot fizet a Zwack
Péntek reggel közzétette a Zwack a közgyűlési meghívóját, melyből kiderül, hogy a menedzsment 1200 forintos osztalékfizetést javasol részvényenként.
Új adó miatt borult a rend a Zwacknál
Csütörtökön piaczárás után jelentett a Zwack. A társaság tevékenységét a népegészségügyi termékadó év eleji bevezetése miatt a tavalyi negyedik negyedévre előrehozott vásárlások jelentősen befolyásolták. Az emiatt gyengébb negyedév ellenére a cég hozta a menedzsment által korábban prognosztizálta nyereséget, sőt lényegesen túl is teljesítette azt - írja a portfolio.hu
Jól ment a Zwacknak
A Zwack Unicum Nyrt. bruttó árbevétele 11,2 százalékkal, adózás utáni eredménye 22,4 százalékkal nőtt az üzleti évének első három negyedévében - közölte a társaság csütörtökön a Budapesti Értéktőzsde (BÉT) honlapján.
Figyelmeztetett a Zwack
Vegyes számokat tett közzé a Zwack a tegnap publikált negyedéves gyorsjelentésében az előző év azonos időszakához képest
Csökkenő nyereség a Zwack Unicumnál
A Zwack Unicum Nyrt. nettó árbevétele 2,1 százalékkal emelkedett, adózott nyeresége 2,5 százalékkal, 335 millió forintra mérséklődött az üzleti évének június 30-án zárult első negyedévében - közölte a társaság a BÉT honlapján.