Órákon belül beborul az ég, jégverés jöhet már megint
Országos riasztást adott ki a Meteorológiai Szolgálat.
Órákon belül beborul az ég, jégverés jöhet már megint
Országos riasztást adott ki a Meteorológiai Szolgálat.
Nem tartott sokáig a nyugi: megint aggódva nézhetjük az eget
Felhőszakadás veszélye miatt ismét másodfokú riasztás adtak több járásra.
Viharos véget ért a nyár, sok munkát adott a tűzoltóknak
Beköszöntött a lehűlés az országba, több vármegyében is munkát adott a tűzoltóknak a viharos időjárás.
Hamarosan égszakadás mossa el a tomboló hőséget
Itt a "narancs riasztás", ami hamarosan piros is lehet. Egyre többfelé várható eső az egész országban. Először a Dunántúlon, majd az ország középső részében is leszakad az ég.
Újabb riasztás a tomboló kánikula miatt, de már nyakunkban az enyhülés
Hétfőre is a legmagasabb fokozatú figyelmeztetést adták ki két déli vármegyére. Este már jön a szél és a zivatarok. A kabátot persze még nem kell elővenni, kitart még a nyár.