A vendéglátás bevételeinek kétharmada foszlott semmivé
A vendéglátósok a netes rendelésekkel és az elvitellel mentik a menthetőt. Nagyobb erre az esély, mint áprilisban, akkor a vendéglős piac háromnegyede "ment a levesbe", most kétharmada. Egyharmadból kell túlélni - ki tudja, meddig.




