Nagyon jó nap volt az amerikai tőzsdéken
Emelkedéssel zártak pénteken a New York-i értéktőzsde főbb mutatói - írta az MTI.
Nagyon jó nap volt az amerikai tőzsdéken
Emelkedéssel zártak pénteken a New York-i értéktőzsde főbb mutatói - írta az MTI.
Jó hírekre erősödnek a New York-i tőzsdék
Mérsékelten emelkedő indexekkel indult a kereskedés pénteken a New York-i tőzsdéken - írta az MTI a Reutersre hivatkozva. Az olaj jegyzése erősödött
A Coca-Cola volt a nap vesztese
A nem várt, csökkenést mutató kiskereskedelmi adat elrontotta a befektetők hangulatát az amerikai tőzsdéken.
Jó hírek emelik az amerikai tőzsdeindexeket
Emelkedéssel indították a kereskedést a New York-i tőzsde irányadó indexei szerdán az amerikai-kínai kereskedelmi tárgyalásokat övező derűlátásnak köszönhetően - jelentette az MTI.
Gyenge napot zárt Amerika is
Gyengüléssel zártak csütörtökön a New York-i értéktőzsde irányadó mutatói - írja az MTI.