Pluszban zártak az amerikai tőzsdék
A New York-i tőzsdén hétfőn az árfolyamokat részben a negyedéves vállalati eredmények mozgatták - írta az MTI a Reutersre hivatkozva.
Pluszban zártak az amerikai tőzsdék
A New York-i tőzsdén hétfőn az árfolyamokat részben a negyedéves vállalati eredmények mozgatták - írta az MTI a Reutersre hivatkozva.
Erősödéssel nyitott New York, drágult az olaj
Erősödtek hétfőn a New York-i részvénytőzsdék, különösen a technológiai ágazat papírjai drágultak.
Jól indul a nap az amerikai tőzsdéken
Emelkedő indexekkel nyitottak pénteken a New York-i részvénytőzsdék a csütörtöki erősödést követően - írja az MTI.
Meddig tart a lejtmenet New Yorkban?
A vezető amerikai tőzsdeindexek veszteséggel indították a napot csütörtökön a negyedéves vállalati eredményekkel szemben táplált óvatosság jegyében, ezzel folytatódott az előző napi árfolyamcsökkenés - írta az MTI.
Rekorddal kezdett New York
Indexemelkedéssel, rekordértéken indult a kereskedés pénteken az amerikai értékpapírpiacokon az előző napi vegyes zárás után - adta hírül az MTI.