Régiós k+f együttműködést írt alá a Vodafone
Régiós kutatás-fejlesztési együttműködésről szóló szándéknyilatkozatot írt alá a Vodafone Magyarország a Nemzetgazdasági Minisztérium által szervezett regionális digitális csúcstalálkozón - mondta Alexandre Froment-Curtil, a Vodafone Magyarország vezérigazgatója.




