Nem lehet betelni a mobilnettel
Újabb rekordot döntött a mobilinternetezés 2020-ban a Vodafone ügyfeleinek körében. Az adathasználat tavaly 54 százalékkal nőtt 2019-hez képest, a legtöbbet december második hetében interneteztek.
Nem lehet betelni a mobilnettel
Újabb rekordot döntött a mobilinternetezés 2020-ban a Vodafone ügyfeleinek körében. Az adathasználat tavaly 54 százalékkal nőtt 2019-hez képest, a legtöbbet december második hetében interneteztek.
Vezetőcsere a magyar Vodafone-nál
Január 4-től Orbán Anita tölti be a Vodafone Magyarország vállalati kapcsolatokért felelős vezérigazgató-helyettesi pozícióját, egyúttal januártól az igazgatótanács tagja is lesz. Az új vezérigazgató-helyettes a Tellurian LNG fölgázipari vállalat londoni leányvállalatától érkezett.
Ezt hozta a SIM-kártyák körüli változás a Vodafone-nál
A Vodafone Magyarország tavaly áprilisban jelentette be, hogy hitelkártya méretű SIM-kártyatartóit fele akkora formátumra cseréli 2020 végéig. A cég fenntarthatósági programjának részét képező intézkedés április óta 1,6 tonnával kevesebb műanyag felhasználását eredményezte.
Három szolgáltató vehet részt az NMHH ősszel meghirdetett frekvenciaértékesítésén
A 900 megahertzes (MHz), valamint az 1800 MHz-es frekvenciasávok frekvenciahasználati jogosultságai tárgyában kiírt árverési eljárásban a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH) árverési nyilvántartásba vette a Telekomot, a Telenort és a Vodafone-t december 17-én. Az eljárás a licitálással folytatódhat, várhatóan a jövő év elején - közölte a hatóság.
Fehérvárra is eljutott a Vodafone-expressz
Székesfehérvár belvárosában is elindítja az nagysebességű, 5G szolgáltatását a Vodafone.