Újra odacsapott az MNB
Az MNB 20 millió forint bírsággal sújtotta a Cofidis magyarországi fióktelepét, mivel egyes hitel- és pénzkölcsön-szerződéseinél megsértette a fogyasztók túlzott eladósodásának elkerülését célzó adósságfék-szabályokat. A jegybank a jtm-re vonatkozó hiányosságokon túl nyilvántartási és adatszolgáltatási problémákat is feltárt - adta hírül az MNB.




