Riasztó hír: a szomszédba már a nyáron "visszavárják" a vírust
A szerbiai egészségügyi vezetés attól tart, hogy az elmúlt hetek egyre lazább viselkedése miatt a koronavírus-járvány következő hulláma már a nyáron lecsaphat az országra, ahelyett, hogy az ősszel együtt köszöntene be.




