Karanténba vonul Miskolc és Kecskemét polgármestere
Kontaktusba került egy igazoltan Covid-19 fertőzött személlyel, ezért karanténba vonul Veres Pál Miskolc polgármestere (képünkön). Szintén szerdán jelentette be Szemereyné Pataki Klaudia Kecskemét első embere, hogy egy családtagja tesztje pozitív lett, ezért otthonról folytatja munkáját.




