A járvány nagy kérdése: az emberek teljesen ostobák vagy mégsem?
Egy év telt el a koronavírus-járvány kitörése óta, és ha elővesszük a szakértők akkori jóslatait, akkor kiderül, hogy elkerülhetetlen volt az emberek mindennapi életének felforgatása a védekezés érdekében. Ugyanakkor úgy tűnik, kevésbé kellett volna bízni a kormányokban és jobban a emberek józan eszében.




