Szabadáron adott oltásokkal fokozódik a baj a járvány poklában
Dühösen reagáltak az emberek arra a hírre, hogy az indiai gyógyszergyártók emelik koronavírus-vakcináik árát hazájukban, miután immáron lehetőségük van a központi kormányon kívül a tagállamoknak és magánvásárlóknak is értékesíteniük a terméküket. Az országban továbbra is pokoli pusztítást végez a járvány.




