BUX 138853.98 -0,32 %
OTP 45300 0,0 %
header

villamos

10.
28.
11:57

Szerdán 60 milliárdos ajánlatot tett a kormány a fővárosnak

Karácsony Gergely főpolgármesterrel közölt ma interjút a Népszava, amelyben a budapesti - uniós forrásból is finanszírozható - fejlesztésekről is beszélt. Majd Fürjes Balázs fővárosi fejlesztésekért felelős államtitkár adott ki közleményt arról, hogy a kormány 60 milliárd forintot költene budapesti beruházásokra, amit ő tehermentesítésnek nevez, de arra nem tért ki, hogy ehhez milyen feltételeket kellene a főváros vezetésének teljesítenie.

Szerző(k):
Domokos Erika