Belehúzott a McDonald\'s és a KFC - így ugrottak meg a bérek
Az egy évvel korábbihoz képest nagyobb, vagy hasonló mértékű forgalombővüléssel és mutatósan javuló jövedelmezőséggel zárta a 2015-ös évet a három legnagyobb magyarországi gyorsétteremlánc-multi. A korábbi évekhez képest változás, hogy a vezető McDonald\'s és a második AmRest esetében is jelentősen nőttek az éttermi dolgozók bérkifizetései. A harmadik Burger Kingnél is szépen hízott a teljes alkalmazotti ráfordítás.




