Nagyot kaszáltak az éttermek az áfacsökkentésen
Januártól 9 százalékponttal, 18 százalékra csökkent az éttermi szolgáltatás áfakulcsa, mégsem lett olcsóbb étterembe járni. Nemcsak itt nem volt pozitív a hatás: a pincérek fizetése továbbra is nagyon alacsony - számolta ki a Blokkk.com.




