Biztosan át kell írni az árakat az étlapokon, komoly drágulás jöhet az éttermekben
Nagyon nagy bajban vannak a vendéglősök, a koronavírus-járvány miatt elszenvedett veszteségeiket a gyorsuló infláció növeli, miközben nem tudják igazán emelni az áraikat, mert gyorsan elmaradhatnak a vendégeik.




