Megszórták Michelin-csillagokkal a magyarországi éttermeket
A Michelin Guide étteremkalauz első alkalommal értékelte a teljes magyar vendéglátóhely-kínálatot, aminek köszönhetően egy budapesti mellett egy tatai étteremnek is sikerült két Michelin-csillagot nyernie, egy csillagot pedig hat fővárosi vendéglátóhely mellett egy esztergomi étterem kapott - közölte a Magyar Turisztikai Ügynökség (MTÜ).




