Rendőrökkel csaptak össze az egyik megnyitott lengyel klub vendégei
Rendőrökkel csaptak össze vasárnapra virradóan a sziléziai Rybnik városában a koronavírus-járvány miatt hozott intézkedések ellenére megnyitott klub vendégei, a razzia során a hatóság könnygázt vetett be, három embert őrizetbe vett - közölte a lengyel média.




