A hatóság szerint teljesen rendben van, hogy a fürdőkből kitiltják az oltatlanokat
A Nemzeti Adatvédelmi és Információszabadság Hatóság (NAIH) álláspontja szerint szükséges és arányos intézkedés lehet az, ha a fürdők, az uszodák és a wellness-létesítmények üzemeltetői a beléptetés feltételéül szabják a koronavírus elleni védettség igazolását.




