Kifogyott az ország az amerikai dollárból, ezért új pénzt gyárt
Zimbabwe már tíz éve az amerikai dollárt használja fizetőeszközeként, de az országban egyszerűen elfogytak a bankjegyek, ami mételyezi a gazdaságot. Egy éven belül újra saját valutát használnak majd a kormány ígéretei szerint.



