BUX 138942.08 -0,26 %
OTP 45250 -0,11 %
header

vállalat

04.
18.
21:55

A multik miatt máris változtat a magyar kormány?

Szijjártó Péter korábban levelet küldött a magyarországi multinacionális vállalatoknak, amelyben biztosította azokat, hogy a kormányzati mentőcsomaggal meg tudják védeni a munkahelyeket. A cégek azonban úgy tűnik, nem igazán tudnak élni a lehetőségekkel, számos vállalat leépítésekbe kezdett - értesült a Portfolio.hu. A lap szerint ezért a kormány átdolgozza a korábban bejelentett mentőcsomagot.

Szerző(k):
Domokos Erika