Jól járnak azok a nyugdíjasok, akik nem ijedtek meg a kormánytól
Sokat kellett várniuk a magán-nyugdíjpénztári tagoknak, de végre eljött az ő idejük: nem kell az államhoz visszalépnie annak, aki eléri a nyugdíjkorhatárt és szüksége van a pénzre. Egyelőre egyetlen pénztár kért és kapott engedélyt járadékszolgáltatásra - számolt be az Azénpénzem.hu.




