Robbant a Vajdaság
A szerb kormány úgy gondolja, hogy nagy lehetőségek vannak a vajdasági idegenforgalom fejlesztésében. Bár a pénz kevesebb lesz erre a célra, próbálnak uniós forrásokat szerezni. Úgy tűnik viszont, hogy a közútfejlesztéseknek semmi sem áll útjában.




