Megüzenték: háború lesz
Vége a minszki békemegállapodásnak, kezdődhet a háború - így értékelik a Délkelet-Ukrajnát ellenőrzésük alatt tartó szeparatisták, hogy a kijevi vezetés megszünteti a régió különleges státusát. Érdekes, hogy ez zavarja őket, ugyanis Ukrajnától függetlennek tekintik területüket.




