BUX 138853.98 -0,32 %
OTP 45300 0,0 %
header

új_széchenyi_terv

08.
19.
17:32

Ez vár Magyarországra napenergia-fronton

Az év elején életbe lépő új kötelező átvételi rendszerrel a jelenlegi, még alakulóban lévő terv szerint csak az 50 és 500 kilowatt közötti napelemes áramtermelést támogatnák értesüléseink szerint - míg korábban csak a felső határról volt szó. Jó hír, hogy a Zöld Beruházási Rendszer kimerülése után újabb, kifejezetten a napenergia-felhasználás növelését szolgáló támogatást tervez a szakpolitika.

Szerző(k):
Major András