Nagy lehetőséget hagyott ki az Orbán-kormány
Kimaradt Magyarország az Európai Ügyészség rendszeréhez csatlakozó uniós tagállamok közül. Az Orbán-kormány így látta jónak, miközben a régiós szomszédok vezetése szükségesnek tarja a részvételt, amely eloszlathatja a gyanút, hogy takargatni valója van a korrupció ügyében.




