Rájár a rúd a TV2-re
Legutóbb egy millió forintra büntették a Tv2-őt, most pedig hét és fél milliót kell fizetnie.
Rájár a rúd a TV2-re
Legutóbb egy millió forintra büntették a Tv2-őt, most pedig hét és fél milliót kell fizetnie.
Tavaly is buktak a kereskedelmi tévék
Tavaly csökkentek a televíziók reklámbevételei, a rádiósok viszont úszni tudta az árral szemben.
Bírságot kapott a TV2 a Médiatanácstól
A Médiatanács tavaly ősszel indított vizsgálatot, majd annak eredményeit követően hatósági eljárást a csatorna Összeesküvők című műsorának adásaival szemben. Az eljárás során kiderült, hogy a TV2 több ponton és többször is megsértette a médiatörvény kiskorúak védelmére és termékmegjelenítésre vonatkozó rendelkezéseit, amelyért a Médiatanács összesen 1 050 000 forint büntetést szabott ki a csatornára.
Lemosta a konkurenciát az RTL
Az elmúlt év 365 estéjéből 348-szor nézték a legtöbben az RTL Klubot, és a legnézettebb műsorok 100-as toplistáján kizárólag a piacvezető csatorna produkciói szerepeltek.
Itt a vége? Leáldozott a valóságshow-nak Magyarországon
Magyarországon kiégtek a klasszikus valóságshow típusú műsorok, ezért a TV2 a filmekkel igyekszik magához csábítani a közönséget − nyilatkozta lapunknak Simon Zsolt, a csatornát működtető MTM-SBS Televízió Zrt. vezérigazgatója. A válságban az emberek még többet tévéznek, ami a reklámpiacon is meglátszik.