Tűzeset történt egy koronavírusos betegeket kezelő kairói kórházban
Tűz ütött ki egy kairói magánkórház intenzív osztályán szombaton, legalább hét koronavírus-fertőzött életét vesztette, többen megsérültek - közölték egyiptomi hivatalos források - írja az MTI.




