Csúcsot döntött a budapesti tőzsde
Csak a Richter nem tudta ma az iramot tartani. Délelőtt az OTP rántotta fel a vezető részvényeket, amelyek utána rákapcsoltak.
Csúcsot döntött a budapesti tőzsde
Csak a Richter nem tudta ma az iramot tartani. Délelőtt az OTP rántotta fel a vezető részvényeket, amelyek utána rákapcsoltak.
Brutálisat menetelt a magyar tőzsde, a BÉT és az OTP is történelmi csúcson zárt
Enyhe kifejezés, hogy a BUX és az OTP áttörte az üvegplafont. Még ennél is komolyabbat ment a pesti tőzsde.
Újra kerekedik az „aranylufi”, nem bír magával a nemesfém
Az arany, az ezüst és a platina egyhetes csúcsra emelkedett, miután Maduro venezuelai elnököt elfogták az amerikaiak. Persze ehhez hozzájárult a FED kamatcsökkentésére vonatkozó kijelentések mindegyike. Az aranyat októberben még temettük, de feltámadt hamvaiból.
Berobbant a nemesfém-őrület: soha nem volt még ilyen drága az ezüst
Az ezüst ára történelmi rekordot döntött, először lépte át a 75 dolláros szintet, miközben az arany és a platina is soha nem látott magasságokba emelkedett. A piacot az amerikai kamatcsökkentési várakozások, a geopolitikai feszültségek és az erős befektetői kereslet hajtják rekordok felé.
Kiskarácsony a pesti piacon: a BUX ismét történelmi csúcson
Enyhén felülteljesített a magyar tőzsde az európai piacokhoz képest.